三文魚。買過二次,每條$40,不便宜。讓人吐,有可能是太肥,也有可能飼養問題。
三文魚。買過二次,每條$40,不便宜。讓人吐,有可能是太肥,也有可能飼養問題。
WENXUECITY.COM does not represent or guarantee the truthfulness, accuracy, or reliability of any of communications posted by other users.
Copyright ©1998-2025 wenxuecity.com All rights reserved. Privacy Statement & Terms of Use & User Privacy Protection Policy