$5.99一個人, 我跟我同學一起去吃,我吃了十三片,他吃了十五片。。現在吃個兩三片就夠了。。
我才到美國的時候,最喜歡的就是吃八肥,吃一頓管兩頓。。。
$5.99一個人, 我跟我同學一起去吃,我吃了十三片,他吃了十五片。。現在吃個兩三片就夠了。。
我才到美國的時候,最喜歡的就是吃八肥,吃一頓管兩頓。。。
•
Papa John 當年我一個人能吃整個pie
-挖礦-
♂
(0 bytes)
()
05/29/2025 postreply
16:25:11
WENXUECITY.COM does not represent or guarantee the truthfulness, accuracy, or reliability of any of communications posted by other users.
Copyright ©1998-2025 wenxuecity.com All rights reserved. Privacy Statement & Terms of Use & User Privacy Protection Policy